Miejsce spotkań w Warszawie

Uczestników kursu organizowanego w kwietniu w Warszawie zapraszamy na urokliwą Saską Kępę. Kurs odbędzie się w pomieszczeniach Biura Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii, na ul. Genewskiej 16. Miłośnikom wina miejsce to znane jest m.in. z cyklicznych, comiesięcznych kameralnych degustacji hiszpańskich win DEGUSTA ESPAÑA, podczas których Julio César Sobrino opowiada o bogactwie hiszpańskich regionów winiarskich i osobliwościach pochodzących z nich win (http://hiszpanskiewina.pl/category/degusta-espana/).

W pobliżu miejsca spotkania znajdują się liczne przystanki linii autobusowych. Miejsce parkingowe znaleźć można bez większego problemu, ale biorąc pod uwagę specyfikę kursu, rekomendujemy wybór alternatywy dla samochodu w postaci bogatej sieci połączeń komunikacji publicznej lub powrotnego wiosennego spaceru. Sposoby dojazdu na miejsce spotkania można sprawdzić na: http://warszawa.jakdojade.pl/ lub http://www.ztm.waw.pl

Uwaga dla zmotoryzowanych! Dojazd na ulicę Genewską możliwy jest od ulicy Wersalskiej.

Kurs rozpoczyna się o godz. 10:00. Pierwszy blok zajęć kończy się o godz. 14:00. Blok popołudniowy rozpoczyna się o godz. 16:00 i trwa do godz. 20.00.

 

*zdjęcie miejsca spotkania oraz zrzuty ekranu pochodzą z: https://www.google.pl/maps oraz http://www.ztm.waw.pl/mapa

Reklamy