Moja oferta

Usługi konsultingowe dla właścicieli sklepów i restauracji (język polski, hiszpański lub angielski)

Pomagam właścicielom sklepów w ocenie i modyfikacji aktualnie oferowanego asortymentu win. Wspieram ich także na etapie doboru i zakupu nowych win do oferty sprzedażowej. Właścicielom restauracji pomagam w opracowaniu, modyfikacji i urozmaiceniu oferowanej karty win, tak aby jeszcze lepiej współgrały ze smakiem, kompozycją i stylem serwowanych potraw. Dokonuję cyklicznej aktualizacji kart win, uzupełniając je o pojawiające się na rynku nowości. Pomagam w zaspokajaniu potrzeb takich klientów, którzy w kartach win poszukują pozycji nietuzinkowych, o niepowtarzalnych smakach, o niepowtarzalnej historii, konkretnym pochodzeniu czy sposobie produkcji. Usługa świadczona jest na terenie całego kraju.

Pokazy degustacji wina (język polski, hiszpański lub angielski)

Prowadzę zamawiane pokazy degustacji wina połączone (na życzenie klienta) z prezentacją innych zagadnień związanych tematycznie z winem (np. główne typy wina, najczęściej stosowane metody produkcji wina, kluczowe oznaczenia zamieszczane na etykietach butelek, współgranie konkretnych rodzajów wina z poszczególnymi kategoriami potraw, przechowywanie wina, kultura picia wina itp.). Pokazy przeznaczone są dla grup zorganizowanych, jako urozmaicenie różnego rodzaju wydarzeń (kongresy, konferencje, targi, imprezy plenerowe, spotkania integracyjne, spotkania z przyjaciółmi itp.). Usługa świadczona jest na terenie Warszawy (w razie zapotrzebowania – także w innych regionach kraju).

Usługa „Prywatny sommelier” (język polski , hiszpański lub angielski)

Zajmuję się doborem, zakupem, przygotowaniem i serwowaniem wina podczas uroczystości weselnych, imprez rodzinnych organizowanych w domach, spotkań w grupie przyjaciół,  kolacji służbowych, imprez integracyjnych itp. Świadczona usługa stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują atrakcyjnego i niekonwencjonalnego pomysłu na urozmaicenie organizowanych spotkań. Wsłuchując się w potrzeby klienta, przygotowuję ofertę idealnie dostosowaną do jego preferencji, budżetu i charakteru spotkania. Usługa świadczona jest na terenie Warszawy (w razie zapotrzebowania – także w innych regionach kraju)

Kursy podstawowej wiedzy o winie, kursy z zakresu degustacji wina, kursy monograficzne (język polski, hiszpański lub angielski)

W ramach Szkoły Degustacji Wina prowadzę kursy z zakresu podstawowej wiedzy o winie, kursy degustacji win hiszpańskich i win pochodzących z innych krajów winiarskich, a także kursy monograficzne prezentujące w sposób pogłębiony wybraną tematykę z obszaru wina. Zgodnie z życzeniem uczestników, spotkania są prowadzone w języku polskim lub hiszpańskim. Usługa świadczona jest na terenie Warszawy (w razie zapotrzebowania – także w innych regionach kraju)